Про Volini

Історія бренду Volini

Volini – це американський бренд, історія нашого бренду налічує понад 100 років. Зараз наша компанія зосереджена на індустрії електронних сигарет, у нашій команді працюють понад 10 років професіоналів, які проводять кращу якість та тести. Ми постійно використовуємо найкращі інновації, ітераційні технології, суворо контролюємо якість продукції та надаємо найкращу тютюнову олію для споживачів у всьому світі. У нас є фабрики площею 10000 квадратних метрів у Китаї, і у нас є багато партнерів і агентів по всьому світу.

электронные сигареты VOLINI

Виробництво Volini

Професійні продукти високого класу та інтелектуальні пристрої

Протягом багатьох років компанія глибоко займається технологіями розпилення, накопичила передовий досвід і багаті досягнення в галузі, а також отримала ряд патентів на винаходи, що гарантує, що Volini має новітні галузеві технології R&D і стабільні та високоякісні поставки. ланцюг.

Лабораторія Volini

Передові технології R & D у галузі

Спільно з провідними світовими постачальниками тютюнової олії ми розробили і приготували тютюнову олію, яка має багатий смак і чудовий смак. Він широко визнаний користувачами і перебуває на лідируючому рівні у галузі.

Керамічна лабораторія

Бавовняна
лабораторія

Лабораторія
масел

Інженерна
лабораторія

Металева
лабораторія

Кваліфікаційні сертифікати

Ми пройшли сертифікацію CE, ROHS, MSDS та інші відповідні системи якості, впровадили систему витяжного виробництва та реалізували точний менеджмент. Всі продукти повинні пройти 8 етапів перевірки, щоб переконатися, що всі продукти відповідають вимогам.

Кошик
Догори

Чорна п'ятниця!

До кінця акції залишилось

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Діють спеціальні ціни!